Hlavní sekce tohoto webu / main sections of this web

Služby / Services

V této sekci naleznete přehled a popis činností a služeb, které nabízím svým klientům. / An overview and a description of services I offer to my clients you can find in this section.

Realizace / My Work

V této sekci si můžete prohlédnou některé fotografie z vybraných realizovaných zakázek. / You can look at assorted sets of photos from jobs ordered by my clients.

Galerie / Galeries

Galerie obsahují moji volnou tvorbu rozdělenou do několika základních tématických okruhů. Fotografie z galérií je možné objednat samostatně nebo v rámci konkrétní zakázky. / Galeries contain my free photography outputs sorted by themes in a several sets. Photos from galleries can be ordered and also included in a respective work contract.

Přihlášení / Login

Přístup do této sekce (individuální účet) mají klienti, pro které vytvářím fotografie nebo ostatní produkty v rámci zakázky. Mohou tak kontrolovat průběh realizace. / Clients can have access to this section (their individual account) related to a specific work contract thus they can control the work continuously.

Mary and Martha Mongolia LLC


Společnost Mary & Martha Mongolia LLC  založená v Mongolsku v roce 2007 podporuje svými aktivitami místní řemeslnou výrobu, propaguje a prodává rukodělné výrobky z celého Mongolska. Tato činnost dovoluje aktivním místním řemeslníkům a jejich rodinám zlepšit jejich ekonomickou situaci, ale především je učí, jak uplatnit svoje produkty na trhu, jak dodržovat postupy a trvalou kvalitu produkce, aby byli schopni konkurovat na mongolském I mezinárodním trhu. S radostí jsem přivítal možnost podpořit tuto společnost a tím i jednotlivé řemeslníky ve snaze otevřít on-line nabídku produktů. V rámci dlouhodobé spolupráce (2017 a 2018) jsem pro firmu Mary & Martha Mongolia nafotografoval pře 600 produktů nejrůznějšího charakteru. Práce byla velmi zajímavá i proto, že fotografování probíhalo ve skladových prostorách firmy za zcela improvizovaných podmínek. S laskavým svolením majitelů firmy najdete níže vybrané fotografie ze zhotoveného portfolia, které ukazují krásu jednotlivých výrobků.

“Milanovi excelentní fotografie ukazují naše produkty v těch nejjemnějších detailech mongolské a mongolskou-kazašské ruční práce. Naši zákazníci a partneři jsou přitahováni těmito krásnými fotografiemi, na kterých jsou výrobky zobrazeny v jejich živoucí kráse. Milan věnoval svůj čas a srdce k vytvoření stovek fotografií, které výrazně pomohly zvýšit obrat naší firmy. Udělal pro nás mnohem víc, než jsme v rámci dohody očekávali. Byla radost s ním pracovat a naučit se mnoho z jeho profesionálního přístupu."

Bill and Irene Manley

majitelé společnosti Mary & Martha Mongolia LLC

Milan’s excellent photos show our products right down to the finest details of the Mongolian and Mongolian Kazakh handcrafted work. Our customers and partners are drawn to buy personally and to be distributors of our products because of the life like and beautiful photos enhancing our products. He dedicated his time and heart producing hundreds of photos, which are clearly helping to increase our business greatly.  He did far more for us than we ever expected or dreamed of.  He has been a pleasure to work with and we have learned so much from his professionalism.

Bill and Irene Manley

owners of Mary & Martha Mongolia LLC

"Миланы авсан зургууд нь манай дэлгүүрт худалдаалагдаж буй Монгол болон Казак Монголын гар урлалын бүтээгдэхүүний нарийн ур хийцийг харуулж чадсан юм. Үйлчлүүлэгчид маань эдгээр гайхалтай, амьд мэт зургуудыг хараад манай бүтээгдэхүүнийг худалдан авах буюу мөн өөрсдөө дистрибютер болохыг хүсдэг. Миланы сэтгэл зүрх болоод цаг хугацаагаа зориулан байж авсан эдгээр зураг нь манай компанийн бизнесийг нэмэгдүүлэхэд ихээхэн хувь нэмэр оруулсан билээ. Тэр бидний хүлээж байснаас ч илүү ихийг хийсэн бөгөөд түүнтэй хамтарч ажиллахад үнэхээр таатай байдаг. Бид түүний мэргэжлийн ур чадвараас тун их зүйлийг сурсан юм."

Bill and Irene Manley

Мэри & Марта Монголия ХХК-ий эзэд

Hlavní maloobchodní prodejna v Ulánbátaru

Obaly a brašny

Dekorativní doplňky do interiérů

Oblečení a textilní doplňky

Bižutérie

Hračky

Ostatní produkty

Go to top